פיסול שפתיים

טיפולי יופי ואסתטיקה מתקדמים במרפאה היפה, Alchemy 22, בהובלתו ל ד"ר תא'ר. הדוקטור מומחה בתחום היופי ומעביר סדנאות בכנסים בתחום זה במדינות השונות, ומטפל במדוון טיפולים לפי התאמה אישית לצרכים ולרצונות הלקוח. בין הטיפולים גם פיסול שפתיים שהוא הליך קוסמטי לשיפור הצורה, הגודל והמתאר של השפתיים. המטרה של פיסול שפתיים היא ליצור מראה צעיר, מחמיא סימטרי והרמוני יותר המשלים את תווי הפנים הטבעיים של האדם. הטיפול בשפתיים נעשה במספר טכניקות, כולל הזרקות של חומרי מילוי עוריים, הרמת שפתיים והפחתת שפתיים.

להחזיר את הצבע והמלאות של השפתיים בפיסול שפתיים

אנשים בוחרים לעבור פיסול שפתיים בגלל אי שביעות רצונם ממראה השפתיים שלהם, כמו רזון, עישון, אסימטריה או הזדקנות. ככל שאנו מתבגרים, העור מאבד נפח, וגם השפתיים והן יכולות להיות פחות שמנמנות ותחומות, ויתכן שנוספו בהן חריצים בגלל כיווץ. פיסול שפתיים יכול לעזור להחזיר את המלאות והצבע של השפתיים, ולהעניק להן מראה צעיר ומושך יותר. בנוסף לטיפול בדאגות אסתטיות, פיסול שפתיים יכול גם לעזור לשפר את תפקוד הפה. לדוגמה, הליך הרמת שפתיים יכול למקם מחדש את השפתיים כדי ליצור חיוך צעיר יותר וטבעי יותר, והקטנת שפתיים יכול לתקן שפתיים גדולות מדי או עבות מדי שמפריעות לדיבור או לאכילה, בעיות יריקה או דיבור שורק.

הרמת רקמות או הסרת רקמות

טכניקת פיסול שפתיים פופולרית נוספת היא הרמת שפתיים, הכולל הסרה כירורגית של רצועת עור קטנה מהצד התחתון של השפה העליונה כדי ליצור קו שפתיים צעיר ומוגדר יותר. הליך זה יכול גם לקצר את המרחק בין האף לשפה העליונה, וליצור איזון הרמוני יותר בין תווי הפנים. וניתוח הקטנת שפתיים הכולל הסרת רקמות עודפות מהשפתיים ליצירת מראה פרופורציונלי ואסתטי יותר.

הליך זה מבוצע בדרך כלל על אנשים עם שפתיים גדולות או עבות מדי המפריעות לתפקוד הפה או להרמוניה הכללית של הפנים שלהם. אם בימים אלה הנכם שוקלים טיפול לשיפור השפתיים, פיסול שפתיים עשוי להיות פתרון נהדר, ואנו נשמח לפרוש בפניך את האפשרויות השונות בתהליך לעיצוב המראה שיחמיא לך. ניתן ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון, ונשמח לקבוע עמך פגישה להבנה מלאה.

מרגישים שהגיע הזמן לשינוי?

אנחנו כאן בשבילכם!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

    טיפולים נוספים

    Skip to content