פיסול פנים ללא ניתוח

ד"ר תא'ר שסיים לימודי רפואה בהצטיינות, פתח את, Alchemy 22, באזור הנמל של חיפה, ושם הוא מעניק טיפולים אסטטיים מתקדמים ללקוחותיו. בהתאמה לצרכים ובראייה המקצועית הגבוהה ביותר. בין השירותים המוצעים, גם פיסול פנים ללא ניתוח, שנעשה פופולרי בשנים האחרונות, בשל האפשרויות הרבות שאינן ניתוחיות אך יכולות להגיע לתוצאות הדומות לאלו של ניתוח.

ההליך הזה יכול להיעשות בשלל אופנים. אחד מטיפולי פיסול הפנים הלא ניתוחיים הוא הזרקת חומרי מילוי לעור. בשיטה הזו משתמשים במילוי של רקמות רכות, כגון חומצה היאלורונית, כדי להוסיף נפח ולהדגיש מתאר לאזורים ספציפיים בפנים. ניתן להשתמש בחומרי מילוי עוריים כדי לשפר את הלחיים, להגדיל את השפתיים, או להחליק קמטים וקמטוטים. התוצאות כמעט מיידיות ויכולות להחזיק מספר חודשים, תלוי בסוג חומר המילוי בו נעשה שימוש.

המכשירים החדשניים לטיפולי פיסול פנים ללא ניתוח

אפשרות נוספת לפיסול פנים היא שימוש באנרגיית אולטרסאונד למיצוק וחיטוב העור. טיפול זה, המכונה הידוק עור אולטרסאונד, משתמש בגלי אולטרסאונד בתדירות גבוהה כדי להמריץ את ייצור הקולגן ולהידוק העור. התוצאות נראות בהדרגה ויכול להיות שיעברו מספר שבועות עד שהן יתגלו, אך ניתן לשמור עליהן לאורך זמן בטיפולים קבועים. ניתן גם להשתמש באנרגיה בתדר רדיו המחממת את שכבות העור הבסיסיות וממריצה את ייצור הקולגן, המוביל לעור פנים מתוח ומוצק יותר. טיפול זה יכול לשמש במגוון אזורים, כולל הצוואר, הלסתות והלחיים, וגם הוא יכול לספק תוצאות דומות לאלו שהושגו בניתוח.

האור שמטפח את העור

בנוסף לטיפולים אלו, קיימים גם מכשירים לא פולשניים העושים שימוש בטכנולוגיות שונות לפיסול הפנים. לדוגמה, טכנולוגיית מיקרו-זרמים משתמשת בזרמים חשמליים ברמה נמוכה כדי לעורר התכווצות שרירים ולשפר את קווי המתאר של הפנים. אפשרות נוספת היא שימוש בטיפול באור LED, שניתן להשתמש בו כדי להגביר את ייצור הקולגן ולשפר את הגוון והמרקם הכללי של העור. בין אם אתה מחפש להוסיף נפח ללחיים שלך, להדק את העור או להחליק קווים עדינים, ישנן אפשרויות מגוונות שאינן כוללות חתכים או הרדמה כדי להשיג את התוצאות הרצויות, מראה רענן ומלא נפח, ללא צורך בניתוח. אם גם אתם מבקשים לברר על טיפולים אסתטיים, אנא תצרו עמנו קשר באתר או בטלפון, ונשמח להרחיב על האפשרויות הקיימות.

פיסול פנים חומצה היאלורונית

ד"ר תא'ר במכון לטיפולי יופי, Alchemy 22, מטפל בשיטות המתקדמות ביותר, ומעניק טיפולים אסתטיים מהמתקדמים, ללקוחותיו בחיפה. אחרי שהתמחה בבית החולים שיבא, הוא עבר לרפואה אסתטית, ופועל במקצועיות גבוהה. בין הטיפולים מוצע גם פיסול פנים – חומצה היאלורונית, שזהו טיפול קוסמטי לא ניתוחי שנועד להחזיר את המראה הצעיר של הפנים. הליך זה משתמש בחומצה היאלורונית, שהינה חומר טבעי בגוף, שמתדלדל עם השנים, כדי לשפר ולהחזיר נפח לאזורים ספציפיים בפנים. ניתן להשתמש בפיסול בפנים עצמן בחומצה היאלורונית כדי לטפל במגוון בעיות קוסמטיות, כולל אובדן נפח הפנים, קמטים וקמטוטים. טיפול זה פועל על ידי הזרקת חומצה היאלורונית לאזור היעד, אשר ממלאת ומחליקה מיד קמטים וקמטוטים.

היתרונות הרבים של פיסול פנים חומצה היאלורונית

אחד היתרונות המרכזיים של פיסול פנים בחומצה היאלורונית הוא היותו פולשני באופן מאוד מינימלי ואינו דורש השבתה של הלקוח. בניגוד למתיחות פנים כירורגיות מסורתיות שאורכת זמן רב, ניתן להשלים את פיסול הפנים עם חומצה היאלורונית בפגישה אחת והמטופלים יכולים לחזור לפעילותם הרגילה מייד לאחר ההליך. בנוסף, חומצה היאלורונית היא חומר בטוח ונסבל היטב שנמצא בשימוש נרחב בתעשיית הקוסמטיקה. הטיפול אינו כולל חתכים או צלקות, ובמהלכו מתקיימת אי נוחות מינימלית בלבד.

ללכת למישהו מוסמך, בלבד

כדי להגיע לתוצאות מיטביות עם פיסול פנים בחומצה היאלורונית, חשוב לבחור בספק מוסמך ומנוסה. איש מקצוע יוכל להעריך את העור שלך ולהמליץ על אפשרויות הטיפול הטובות ביותר עבור הצרכים האישיים שלך. וגם יוכלו לקבוע את האזורים הטובים ביותר בפנים למיקוד, כמו גם את הכמות המתאימה של חומצה היאלורונית הדרושה להשגת התוצאות הרצויות. חשוב מאוד גם לא להגזים וכמובן לעקוב אחר ההוראות לאחר ההליך כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. זה עשוי לכלול הימנעות מפעילויות מסוימות או חומרים מסוימים שעלולים לגרום לנפיחות או חבורות, כמו גם נקיטת צעדים כדי להגן על האזור המטופל מחשיפה לשמש. כך תוכלו להגיע לתוצאות מיטביות ולהחזיר את הביטחון במראה שלכם. אם בימים אלה אתם מתעניינים בטיפולים אסתטיים, נשמח שתצרו עמנו קשר באתר או בטלפון, ונשיב לכם במקצועיות הגבוהה שהיא נר לרגלינו.

מרגישים שהגיע הזמן לשינוי?

אנחנו כאן בשבילכם!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

    טיפולים נוספים

    Skip to content