עיצוב סנטר

מאסטרקלאס ד"ר תא'ר שהוא מומחה בין לאומי בטיפולי הצערת פנים ובטכנולוגיות החדשות בתחום, מציע את הטיפולים בקליניקה שלו, Alchemy 22, באזור התוסס של נמל חיפה, באווירה צעירה ומעודכנת. במסגרת עיצוב הפנים ישנו גם עיצוב סנטר, הידוע גם בשם הגדלת סנטר זהו הליך קוסמטי לטובת עיצוב הסנטר מחדש או לשיפור מראה הסנטר, במטרה ליצור פרופיל פנים יותר אסתטי, סימטרי ומאוזן. הליך זה מתבצע על אנשים שיש להם סנטר שקוע, סנטר קטן מדי או סנטר נסוג. ניתן לבצע זאת בפרוצדורות כירורגיות, בדרך כלל בהרדמה כללית, ותידרש גם שהיית לילה בבית החולים. במהלך ההליך, המנתח יעצב מחדש את עצם הסנטר כדי לעצב פרופיל מוגדר ואסתטי יותר.

טכנולוגיות שונות להצערת הפנים, עיצוב סנטר

ישנן שיטות נוספות לעיצוב סנטר, כולל שימוש בחומרי מילוי ניתנים להזרקה, כמו חומצה היאלורונית, המשמשים להוספת נפח לסנטר, ויוצרים הדגשות בנקודות קריטיות. חומרי מילוי אלו מוזרקים בדרך כלל בהליך פשוט, בהתערבות עדינה ובהחלמה מהירה.

שתלים, לעומת זאת, משמשים להוספת נפח משמעותי יותר וצורה מוגדרת לסנטר. ניתן לייצר אותם ממגוון חומרים, כולל סיליקון או חומרים רכים אחרים שנועדו להרגיש טבעיים ולדמות את המרקם של הרקמה שמסביב. ניתן להחדיר שתלים דרך חתך קטן מתחת לסנטר או בתוך הפה, בהתאם לעיצוב הספציפי ולאנטומיה של האדם.

בנוסף לשיטות אלו, קיימות גם אפשרויות תנועה המסייעות לעיצוב סנטר, כמו שימוש בתרגילי פנים או שימוש בטכניקות עיסוי. התרגילים מסייעים בחיזוק השרירים בלסת ובסנטר, וכתוצאה מכך מתעצב מראה מוגדר וכן בעקבות המרצת מחזור הדם יש הפחתה בהופעת הקמטים וסימני הזדקנות אחרים באזור הסנטר.

נחישות ורצון מחזקים סנטר

עיצוב סנטר הוא בחירה אישית, שצריך להתבסס על רצון לשינוי המראה. או בשל גנטיקה ומבנה עצמות מולד, או בשל הגיל והידלדלות העור. ובכל מקרה סנטר מעוצב יחזק את הנראות ובכל את הביטחון העצמי ויפתח את הנתיב להשגת יעדים נוספים בחיים כמו עבודה, בן זוג, ועוד. בין אם באופציה כירורגית, ובין אם בצורות אחרות, יש לבחון את הטיפול, את ההתאמה האישית, ואת כל ההשלכות לפני שניגשים לבצע. ואם גם אתם שוקלים טיפולים אסתטיים, אנא צרו עמנו קשר באתר או בטלפון, ונוכל לבחון התאמה לפי הניסיון המקצועי שלנו.

עיצוב סנטר ללא ניתוח

במכון לטיפולי ביוטי, Alchemy 22, ד"ר ת'אר מיישם את כל הידע והפרקטיקה בנושא הצערת פנים וטיפולי ביוטי מהמתקדמים בעולם, בטכנולוגיות החדשניות כפי שלימד בכנסים שונים ברחבי העולם. כאחד הטיפולים שנדרשים במסגרת הצערת פנים הוא עיצוב הסנטר שמהווה מוקד שאליו נמשכת העין בפנים האנושיות. בין אם כתוצאה מגנטיקה, ובים אם בשל הגיל או חלילה כתוצאה מחבלה, ישנה דרישה לעיצוב הסנטר. במקרה הזה נמצא גם עיצוב סנטר ללא ניתוח, והוא נפוץ בשל העלויות הנמוכות יותר מעלויות טיפול כירורגי ועל כן זוהי אלטרנטיבה משתלמת. וכמובן שזו אופציה מהירה יותר שלא דורשת זמן השבתה כמו שקיים בחלופה הכירורגית. ואחרי הטיפול ניתן לחזור במהירות לפעילות השגרתית ללא זמן החלמה והתאוששות.

עיצוב סנטר ללא ניתוח – כל הסיבות הטובות

הניתוח הוא הליך פולשני הדורש חיתוך לתוך העור ועיצוב מחדש של המבנים הבסיסיים של הפנים, סחוס ועצם. אך טיפולי עיצוב סנטר שאינם ניתוחיים, ואינם דורשים חיתוך או חתך כלשהו, אלא רק הזרקות בחומרים שונים, יכולים לתת עיצוב מעודן יותר, בנגיעות עדינות ובכך מתאפשרת גישה אישית יותר לעיצוב הסנטר שיכולה להביא לתוצאה שנראית טבעית יותר ואסתטית יותר שמתמזגת באופן אורגני עם מבנה הפנים הנתון. וכמובן שזהו טיפול בטוח עם מינימום סיכונים ותופעות לוואי, משום שטיפולים אלה מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מיומנים ויש ניסיון רק בשימוש בחומרים אלה שבוודאי עברו את כל האישורים הנדרשים.

וגם אפשר להתחרט

כאשר פועלים לעיצוב סנטר ללא ניתוח נהנים מהאפשרות להתחרט במידה ולא מרוצים מתוצאות הטיפול. החומרים המוזרקים נשארים לפרק זמן מוגדר ואז נמסים והשפעתם נעלמת, בשונה מניתוח, שאת תוצאותיו לא ניתן לבטל. ועל כן, מכל הסיבות לעיל גדלה הפופולריות של הטיפולים ללא ניתוח, והם אלטרנטיבה נוחה ויעילה למי שמחפש לעצב מחדש את הסנטר, ובאופן כללי לכל מי שמחפש עיצוב פנים באופן עדין בטיפול מהיר ועם תוצאות טובות. במידה ותשקלו טיפולי יופי הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון, ובשיחה ראשונה נבחן את מידת התאמתכם לטיפולים המוצעים, כדי שתקבלו את הטיפול המתאים לכם בדיוק, במקצועיות רבה ומכל הניסיון שצברנו.

מרגישים שהגיע הזמן לשינוי?

אנחנו כאן בשבילכם!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

    טיפולים נוספים

    Skip to content