מילוי שקעים מתחת לעיניים

טיפולי יופי חדשניים מהמתקדמים בעולם מוצעים בקליניקה שפתח ד"ר תא'ר בנמל חיפה, Alchemy 22, ובה הוא מטפל במקצועיות רבה ומתוך הניסיון הרב שלו והבנה העמוקה שפיתח במבנה הפנים והתהליכים של העור והשרירים. גם מילוי שקעים מתחת לעיניים הוא טיפול קוסמטי נפוץ. השקעים שנוצרים עם השנים והידלדלות החומרים הטבעיים בעור יכולים לגרום למראה עייף, מבוגר או לחוץ. שהוא לא יפה ולא משדר מרץ או רעננות הנחוצים להשארת רושם טוב ואופטימי. כדי לתקן בעיה זו, קיים טיפול קוסמטי למילוי עור,  בחומרים המוזרקים לעור כדי להוסיף נפח ולהחליק קמטים וקמטוטים. הם פועלים על ידי מילוי החללים שמתחת לעיניים, וזה עשוי לגרום לאדם להיראות צעיר ורענן יותר. חומרי המילוי יכולים גם לשפר את המראה של עיגולים שחורים ושקיות מתחת לעיניים.

מילוי שקעים מתחת לעיניים – סיבות רבות לצורך זה

אחת הסיבות הנפוצות ביותר היא תיקון השפעות ההזדקנות. ככל שאנו מתבגרים, העור מאבד קולגן וגמישות, והשומן שמרפד את האזור מתחת לעיניים מתחיל להתכווץ, ומוביל להופעת שקעים. מילוי שקעים אלה יעזור לשחזר מראה צעיר יותר. וישנה גם סיבה גנטית, יש אנשים שנולדו עם שקעים טבעיים מתחת לעיניים, הגורמים להם להיראות עייפים גם כשהם נחים היטב.

במקרים אלו, הזרקת חומרי מילוי יכולה לעזור ליישר את קווי המתאר של הפנים וליצור מראה רענן וער יותר. כמובן שגם מתח וחוסר שינה יכולים לתרום להופעת שקעים מתחת לעיניים. כאשר מישהו עייף או לחוץ, כלי הדם מתחת לעיניים יכולים להיות בולטים יותר, ולייצר כהויות, המדמות מראה של עיגולים שחורים וחורים. הזרקת חומרי מילוי יכולה להפחית באופן זמני את הופעתן של בעיות אלו, ולגרום לאדם להיראות רענן יותר. סיבה נוספת לשקול הזרקת חומרי מילוי לעור היא אירוע מיוחד, כמו חתונה או ראיון עבודה משמעותי. הזרקת חומרי מילוי יכולה לעזור לאדם להיראות במיטבו, לתת את חיזוק הביטחון הנדרש כדי הפיק את המרב מהרגע.

להרחיב את אור העיניים

כדי לשפר את מראה העיניים בפרט והפנים בכלל נעשה מילוי שקעים מתחת לעיניים. חשוב לבחור רופא מוסמך ומנוסה כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר ולמזער סיכונים או סיבוכים פוטנציאליים. ולכן, אם אתם מבקשים להעמיק ולהבין על הטיפולים המוצעים אנא צרו קשר באתר או בטלפון, להתייעצות על הטיפול המתאים.

שקעי עיניים

את הקריירה ברפואה אסתטית התחיל ד"ר תא'ר אחרי התמחות בבת חולים שיבא ואת המקצועיות הרבה שלו שבאה לידי ביטוי בסדנאות הרבות והכנסים בהם הרצה ברחבי העולם, הוא מביא לקליניקה, Alchemy 22, שפתח בחיפה. בין שלל הטיפולים המוצעים ישנם גם טיפולים לשקעי העיניים שהם החללים הגרמיים המקיפים את העין ומגנים עליה. הצורה והעומק של ארובת העין משחקים תפקיד משמעותי במראה העיניים והפנים. כאשר ארובת העין רדודה מדי או בעלת צורה לא רגולרית, היא עלולה ליצור מראה חלול או שקוע מתחת לעיניים, ולגרום למישהו להיראות עייף או מבוגר יותר ממצבו הכרונולוגי. כדי לתקן בעיה זו, אנשים רבים פונים לטיפולים קוסמטיים שיכולים לשפר את מראה ארובת העין ולהחזיר מראה צעיר יותר.

הדברים שעושים כדי למלא שקעי עיניים

אחד הטיפולים הקוסמטיים הפופולריים לשיפור ארובות העין הוא הזרקת חומרי מילוי לעור. חומרי מילוי עור הם חומרים הניתנים להזרקה המשמשים להוספת נפח לעור, מילוי שקעי כמו שקעי עיניים, והחלקת קמטים וקמטוטים. כשהם מוזרקים לארובת העין, הם יכולים לעזור להחזיר מראה צעיר יותר על ידי מילוי החללים והחלקת קווי המתאר של הפנים. ישנו גם טיפול של העברת שומן, הכוללת הסרת שומן מאזור אחד בגוף והזרקתו מחדש לארובת העין כדי להוסיף נפח ולשפר את מראה העין והאזור שמעל הלחי. זהו פתרון טבעי ועמיד וניתן להשתמש בו גם לטיפול בעיגולים שחורים, שקיות מתחת לעיניים וקמטים מסביב לעיניים.

פתרון קבוע עובר בחדר ניתוח

בנוסף לטיפולי המילוי ישנן גם אפשרויות ניתוחיות לשיפור שקעי עיניים. אפשרות אחת כזו היא הנחת שתל קטן העשוי מחומר סינטטי בארובת העין כדי להוסיף נפח ולהחזיר מראה צעיר יותר. הליך זה מבוצע לרוב בהרדמה מלאה וניתן לשלבו עם טיפולים קוסמטיים נוספים, כמו מתיחת פנים, להשגת תוצאות כוללות. יש להתייעץ עם גורם מקצועי שאפשר לסמוך עליו כדי להגיע לתוצאה רצויה, כמה שיותר קרוב למראה טבעי על מנת להיראות רענן ולשדר מראה נעים. בתהליך ההכנה והבירור צריך להיות בעל ציפיות ריאליות לגבי התוצאות, ולכן, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון, להתייעצות על הטיפול המותאם עבורכם.

מרגישים שהגיע הזמן לשינוי?

אנחנו כאן בשבילכם!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  טיפולים נוספים

  שקעים בעיניים

  ד"ר תא'ר שהתחיל את הקריירה הרפואית שלו כמתמחה זוטר במחלקות כירורגיות התקדם והתמקצע ברפואה אסתטית ומהידע הרב שלו הוא מטפל בלקוחותיו בקליניקה, Alchemy 22, מהמתקדמות בארץ לטיפולי יופי. הטיפולים המוצעים בקליניקה מתייחסים לאזורים שונים בפנים כגון, עצמות לחיים, שקעים בעיניים, לסת ועוד. שקעים בעיניים מופיעים מתחת לעיניים, ויוצרים מראה שקוע או חלול. זוהי דאגה קוסמטית נפוצה, שכן שקעים אה יוצרים כהויות ויכולים לגרום למישהו להיראות עייף, מבוגר מגילו או לחוץ, וזה מראה שמשרה אווירה נמוכה ואף משפיע לרעה על הביטחון העצמי. כדי לתקן בעיה זו, אנשים רבים פונים לטיפולים קוסמטיים שיכולים לשפר את מראה השקעים ולהחזיר מראה צעיר יותר.

  להחזיר את הקולגן שנעלם – טיפול שקעים בעיניים

  אחד הטיפולים הקוסמטיים הפופולריים לתיקון שקעים בעיניים, הוא הזרקת חומרי מילוי לעור. השקעים נוצרים ממבנה הפנים, וגנטיקה, מהפחתת משקל ולעיתים ממחולות שונות. חומרים כגון חומצה היאלורונית, קולגן, ובוטוקס הניתנים להזרקה ומשמשים להוספת נפח לעור, מילוי שקעים והחלקת קמטים וקמטוטים. כאשר הם מוזרקים באזור השקעים, הם יכולים לעזור להחזיר מראה צעיר יותר על ידי מילוי והחלקת קווי המתאר של הפנים, והבהרת הכהויות בעור. זה יכול לעזור להפחית את המראה של עיגולים שחורים, שקיות מתחת לעיניים וקמטים סביב העיניים.

  בנוסף לחומרי מילוי עוריים והעברת שומן, ישנן גם אפשרויות ניתוחיות לשיפור המראה של השקעים בעיניים. אפשרות אחת כזו היא ניתוח בלפרופלסטיקה, הכולל הסרת עודפי עור ושומן מהעפעף התחתון וכיסוי העור מחדש כדי ליצור מראה צעיר יותר. הליך זה מבוצע לרוב בהרדמה מלאה וניתן לשלבו עם טיפולים קוסמטיים נוספים, להשגת מראה שלם ואחיד.

  מטפל מוסמך להשגת מראה מוצלח

  חשוב לציין כי כל הטיפולים הקוסמטיים לטיפולים קוסמטיים ובכלל זה טיפולים בנוגע לשקעים בעיניים צריכים להתבצע על ידי מטפל מוסמך ומנוסה או מנתח פלסטי בעל ניסיון והבנה מעמיקה בתהליכי העור ומבנה הפנים. חשוב להתייעץ ולתכן להשגת תוצאות הקרובות למראה הטבעי ככל שניתן ולעדכן ציפיות בנוגע לתוצאות. במידה והנכם מתעניינים בביצוע טיפולי יופי, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר באתר או בטלפון, ונשמח לפרוש בפניכם את היכולות שלנו בתחום וביחד נייצר תכנית פעולה.

  Skip to content