מילוי רקות

טיפולי מיקרו-אסתטיקה, טכנולוגיות חדשניות וחומרים מתקדמים משמשים את ד"ר תא'ר בקליניקה שלו, Alchemy 22, בה הוא משתמש בידע המקצועי שצבר בשנים בהם התמחה ככירורג לפני שעבר לעולם האסתטיקה ונעשה מאסטר בהצערת פנים. בין הטיפולים ישנו גם מילוי רקות המתייחס לטיפול קוסמטי של הזרקת חומרי מילוי עוריים לרקות בצידי המצח, להשבת נפח ולהצערת מראה הפנים. הרקות הן אזור רגיש בפנים שעלול להראות סימני הזדקנות, כגון שקיעה או צניחה, בשל הידלדלות העור, ובכך מתהווה מראה מבוגר או עייף. מילוי רקות בחומרי מילוי עוריים הוא הליך לא פולשני שיכול לעזור להחזיר מראה צעיר יותר.

כמה סיבות טובות לטיפול מילוי רקות

ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו מאבד באופן טבעי נפח וגמישות ומילוי הרקות בחומרי מילוי עוריים יכול לעזור להחזיר נפח שאבד וליצור מראה צעיר ומלא יותר, שתומך במסגרת הפנים. וגם, על ידי החזרת נפח לרקות נעשה גם חידוש המראה הכללי של הפנים. מה שיכול לגרום להעלאת הביטחון העצמי וקידום מטרות בחיים. וכל זאת מבלי לעבור הליך כירורגי על כל ההשלכות של הליך זה, כולל היעדר זמן השבתה שכן טיפול בהזרקות הוא מהיר ואינו דורש זמן החלמה ממושך. וכן, בשל הנגיעות הנקודתיות הטיפול ניתן להתאמה אישית כדי לענות על הצרכים והמטרות הספציפיים של כל מטופל בנפרד. וכמובן שחומרי המילוי מאושרים על ידי כל הגורמים המקצועיים וההליך מפוקח בקפידה לכן יש לבצעו במרפאות ובמכונים המורשים.

סוף מעשה במחשבה תחילה

משום שמילוי רקות בחומרי מילוי עוריים הוא הליך לא פולשני שיכול לסייע בהשבת נפח לקווי המתאר של הפנים בחלקם העליון, ובכך ולהצערת מראה הפנים. הוא הליך פופולרי, הן אצל אנשים שמבקשים חיזוק בשל מבנה עצמות וגנטיקה, והן אצל אנשים שמפאת גילם מבקשים לעצב את הפנים. עם הגישה להתאמה אישית, לטיפול עדין להשגת תוצאות מהירות, תוכלו גם אתם לשקול טיפולי יופי, ולשם כך אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון, ונוכל לבחון את ההתאמה לטיפולים השונים, זאת כדי שתקבלו את הטיפול המתאים לכם בדיוק, במקצועיות רבה ומכל הניסיון שצברנו.

מילוי נפחים באזור הרקות

ד"ר תא'ר המתמחה בטיפולי ביוטי, מיקרו-אסתטיקה, ברמת מאסטר בין לאומי, פועל בקליניקה שלו, Alchemy 22, להנגשת טיפולים ברמה הגבוהה ביותר באזור הצפון. ובכלל זה גם מילוי נפחים באזור הרקות, בטיפול קוסמטי הכולל הזרקת חומרי מילוי עוריים לרקות להשבת נפח ולהצערת מראה הפנים. משום שהרקות ממסגרות את הפנים משני צידי המצח, ומשום שהידלדלות העור עלול להראות סימני הזדקנות באזור זה של הפנים, ייתכן וייגרם מראה מבוגר או עייף. על כן ניתן לטפל במילוי נפחים באזור הרקות.

מילוי נפחים באזור הרקות בקלות ובפשטות

בניגוד לפרוצדורות כירורגיות, המחייבות את המטופל לזמן החלמה והתאוששות מילוי נפחים באזור הרקות בחומרי מילוי עוריים הוא הליך לא ניתוחי שאינו מצריך כל חתך או חיתוך. וזה הופך אותו לבחירה פופולרית עבור אלה שרוצים להצעיר את המראה שלהם מבלי לעבור הליך כירורגי הכרוך בזמן השבתה ממושך. המילוי באזור הרקות בחומרי מילוי עוריים הוא הליך מהיר ורוב האנשים יכולים לחזור לפעילותם הרגילה מיד לאחר ההליך ללא אי נוחות או נפיחות. וכמובן מתאפשרת גמישות וכל העיצוב ניתן להתאמה אישית, בשל העובדה שחומרי המילוי העוריים מגיעים במגוון סוגים ונוסחאות, כל אחד עם המאפיינים הייחודיים שלו. והגמישות בביצוע של ההליך מאפשרת מענה על הצרכים והמטרות הספציפיות של כל מטופל בנפרד. ועיצוב מעודן והרמוני הקרוב למראה הטבעי.

מסגרת הפנים מבקשת התייחסות רצינית

הטיפול במילוי נפחים באזור הרקות הוא אמנם הליך לא פולשני שמסייע בהחזרת הנפח והצערת מראה הפנים, אך מחייב רגישות גבוהה כדי לבחור מטפל מקצועי שמבין באנטומיה של הפנים כדי להגיע למראה טבעי עד כמה שניתן ולא מאוץ או מפוסל מידי. ועל כן זוהי בחירה פופולרית שמצד אחד מביאה תוצאות ניכרות לעין במהירות ובמינימום כאב, ומצד שני מאפשרת גמישות ועדינות תוך התאמה למבנה הפנים האישי של המטופל.

ובמידה ואתם גם מעוניינים לטפל בעיצוב בפנים, בנקודה אחת או במכלול, מבלי לעבור ניתוח, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון, ומהניסיון הרב שצברנו ומתוך הכרות עם החומרים ועם הטיפולים הקיימים בשוק, נוכל להרכיב לכם חבילה מותאמת אישית לפי הרצונות והצרכים שלכם.

מרגישים שהגיע הזמן לשינוי?

אנחנו כאן בשבילכם!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

    טיפולים נוספים

    Skip to content