לייזר במפשעות

לייזר במפשעות היא הדרך הטובה ביותר להיפטר משיער באזור האינטימי. ההליך מאפשר להסיר שיער לא רצוי לנצח. ניתן לראות את התוצאה כבר אחרי טיפול הראשון. להסרה יעילה של שיער לא רצוי יש לפנות למרפאתAlchemy22  והקוסמטיקאיות המוסמכות שלנו יעבדו עם כל מטופלת. הקוסמטיקאית משתמשת בלייזר מודרני, המאפשר לך להפחית את ההליך ל-20 דקות ולהפוך אותו לטיפול ללא כאבים לחלוטין.

לייזר במפשעות יעיל ובטוח

בדרך זו, כל חלקי האזור האינטימי מעובדים:

 • ביקיני עמוק.
 • ביקיני קלאסי.
 • לאורך קו התחתונים.

לייזר במפשעות מורכב מכיוון הקרן למלנין, ולאחר מכן חימום והעברת אנרגיה תרמית לזקיק השערה. כתוצאה מחשיפה, הזקיק נהרס לחלוטין, מה שמבטל את צמיחת שיער. כדי להעניק לעור מראה חלק נערוך בין 4 ל-6, במקרים נדירים – 8 מפגשים. מספר הפגישות תלוי בפיגמנט ורגישות העור.

הלייזר בטוח לחלוטין לבריאות המטופל, אין לו השפעה ישירה על הדרמיס. אורך הגל ואורך הקרינה מכוונים אך ורק למציאת מלנין, המעניק לשיער את צבעו. בנוסף, הלייזר אינו משפיע על כלי דם, דם, בלוטות לימפה, איברי רבייה וכו'.

הודות לקירור המובנה, הטמפרטורה באזור הטיפול מופחתת במהירות ל-15 מעלות צלזיוס. לכן, הסרת שיער בלייזר של ביקיני עמוק ואזורים אינטימיים אחרים אינה כואבת ואינה גורמת לאי נוחות. במהלך ההליך, המטופל עשוי להרגיש רק חום קל ועקצוץ.

איך עובדת הסרת שיער בלייזר במרפאתנו?

ראשית, המטופלת עוברת ייעוץ ובדיקה ראשונית אצל קוסמטיקאית. אם האפילציה רלוונטית ואין התוויות נגד, המומחה קובע את ההליך וקובע את הפרמטרים של הלייזר. יום לפני הפגישה, על המטופל לגלח את השערות במכונה.

הליך הסרת שיער בלייזר מורכב מהשלבים הבאים:

 1. פני העור מתנקים מזיהומים ושומן. לעור רגיש במיוחד משתמשים בקרם הרדמה.
 2. מורחים על פני השטח ג'ל לשיפור החלקה על אזור הביקיני.
 3. הסרת שיער בלייזר.
 4. טיפול באזור באמצעות קרם על בסיס פנטנול.

כבר לאחר טיפול הלייזר הראשון במקומות אינטימיים, יותר משליש השיער טופל. לאחר השלמת סדרת הטיפולים המלאה, השערות נעלמות לנצח. כדי לשמור על אפקט זה, מספיק לבצע הליך מניעתי כל 6 חודשים. לקביעת תור לטיפול ראשון תשאירו פרטים באתר ונחזור אליכם.

הסרת שיער בלייזר במפשעה

הסרת שיער בלייזר במפשעה היא הליך פופולרי וחיוני לפני עונת הרחצה ובכל זמן אחר של השנה. עור חלק, אסתטיקה ויופי של העור הם המטרות העיקריות של הסרת שיער קוסמטית. למרבה המזל, הליך זה נפוץ ובמחיר סביר מאוד. בקליניקה Alchemy22 קוסמטיקאיות מקצועיות עובדות עם מכשיר חדשני שמיוצר על ידי חברת Quanta System ומאפשר תהליך הסרת שיער מהיר וללא כאבים.

מהי הסרת שיער בלייזר במפשעה?

הסרת שיער בלייזר במפשעה – הסרת שערות עודפות באמצעות מכשירי לייזר מיוחדים מסוגים שונים, כגון: אודם, אלכסנדריט וגם דיודה. כולם משתמשים בגלי אור ונבדלים זה מזה בעיקר בטווח שבו הם פועלים. גל האור נספג בפיגמנט הצבע של השערה – מלנין, הוא זה שהופך את השערות ואת העור שלנו לכהים יותר. בפעולת הלייזר הוא מתחמם והורס את מבנה השערה.

יש לזכור שהליך זה לא יסיר את כל השערות העודפות בפגישה אחת, שכן רק 80% מהשערות שנמצאות בשלב הצמיחה רגישות לגלי אור. 20% הנותרים אינם זמינים זמנית לחשיפה למכשיר הלייזר. לכן, על מנת להיפטר משיער עודף באזור האינטימי, יש צורך בשישה עד שמונה מפגשים עם הפסקות ביניהם, מהלך ההליכים מבטיח באופן מלא כחמש שנים של עור חלק.

ביקורות על אפילציה בלייזר של אזור הביקיני מצביעות על כך שההליך חוסך הן באנרגיה להסרת שיער יומיומית והן בכסף למוצרים מיוחדים, ויוצר מראה אסתטי נעים.

מי יכול לעשות הסרת שיער בלייזר של אזור הביקיני ללא סיכונים בריאותיים?

אפילציה בלייזר של האזור האינטימי מתחלקת לשני סוגים:

ביקיני קלאסי, שמסיר שערות שבגד ים רגיל לא יכול היה לכסות;

עמוק, שבו אישה נפטרת מכל השערות באזור הירכיים הפנימיות, המפשעה והאזור הבין-גלוטיאלי.

שני הסוגים הללו בטוחים לחלוטין כאשר הם מבוצעים במכון יופי מאובזר במיוחד על ידי מומחה מנוסה ועם תשומת לב הלקוח לבריאותו.

הסיבות להימנעות מביצוע הליך להסרת שיער בלייזר הן נוכחות של הרפס גניטלי וסוכרת, הריון או הנקה, סרטן. בהיעדרם, נלקחות בחשבון גם התוויות נגד יחסיות לאפילציה בלייזר של האזור האינטימי: נוכחות של יבלות, שומות, קעקועים, כוויות שמש ושפשופים על העור.

לקביעת תור לטיפול צרו אתנו קשר בטלפון *2251 .

מרגישים שהגיע הזמן לשינוי?

אנחנו כאן בשבילכם!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  טיפולים נוספים

  Skip to content