הרמת לחיים

ד"ר תא'ר הינו מומחה באסתטיקה רפואית, מתיחת פנים וטיפולים מתקדמים של עיצוב והוספת נפח. במכון, Alchemy 22, ניתנים הטיפולים המתקדמים במקצועיות רבה מתוך ניסיון ומסירות. בין הטיפולים המוצעים נמצא גם הרמת לחיים שהוא הליך קוסמטי שעוזר לשפר את מראה הלחיים ולהחזיר לפנים מראה צעיר, מחוטב ורענן יותר. הליך זה יכול להיעשות באופן כירורגי או לא כירורגי, לפי התוצאות הרצויות ובהתאמה לאורח החיים של המטופל.

שינוי קווי מתאר הפנים בעזרת הרמת לחיים

אחת הסיבות העיקריות לשקול הרמת לחיים היא טיפול בסימני ההזדקנות. ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו מאבד מגמישותו ומהנפח שלו, וכך נגרמים קמטים וצניחה באזורים שונים בפנים, ביניהם גם הלחיים. הרמת לחיים יכולה לעזור לשחזר את המיקום הצעיר של הלחיים, להעניק לפנים מראה מורם, חטוב וצעיר יותר באופן קבוע ומתמשך. ומראה זה עוזר להחזיר את הביטחון וההערכה העצמית. סיבה נוספת לשקול הרמת לחיים היא שיפור קווי המתאר והצורה הכלליים של הפנים. לחי מורמת יכולה ליצור מראה אסתטי ומאוזן יותר, ועוזרת להעצים את היופי הטבעי של הפנים. זה יכול להיות מועיל במיוחד עבור אלה עם לחיים שטוחות או נפולות, בשל גנטיקה או הפחתה במשקל.

בצג הפנימי של הלחיים יש שיניים

בנוסף ליתרונות הקוסמטיים של הרמת לחיים לפעולה זו יכולות להיות גם יתרונות פונקציונליים. משום שזה יכול לעזור לשפר את מיקום השיניים והלסת, לסייע בהליך יישור שיניים, להפחית בעיות כמו כאבי חריקת שיניים. וגם יכול גם לעזור לשפר את הנשימה על ידי פתיחת דרכי הנשימה והפחתת הסיכון לדום נשימה בשינה.

אותה הפעולה באופנים שונים

הרמת לחיים יכולה להתבצע בניתוח או לא בניתוח, וסוג ההליך המתאים ביותר עבור הלקוח יהיה תלוי בצרכים ובמטרות שלו. הרמת לחיים כירורגית כוללת ביצוע חתכים ומיקום מחדש של הרקמות הבסיסיות להרמת הלחיים. הרמת לחיים לא ניתוחית, לעומת זאת, כרוכה בדרך כלל בשימוש בחומרי מילוי עוריים או בחומרים אחרים הניתנים להזרקה כדי להגביר את הנפח והרמת הלחיים. אם ברצונכם לבחון את הטיפולים השונים המוצעים, ולדון במידת ההתאמה בבקשה ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון, כדי שנקבע פגישה להתאמה מרבית בינכם ובין הטיפולים המוצעים.

הרמת לחיים ללא ניתוח

בקליניקה שלו, Alchemy 22, מבצע ד"ר תא'ר טיפולי מיקרו-אסתטיקה מתקדמים ממיטב ניסיונו המקצועי, ולאור המומחיות הגבוהה שצבר בעבודתו במהלך השנים בבתי החולים. בקליניקה ניתנים גם טיפולים ובהם הרמת לחיים ללא ניתוח, שהיא הליך קוסמטי המסייע לשיפור ניכר במראה הפנים ללא צורך בניתוח. סוג זה של מתיחת פנים נעשה בחומרים הניתנים להזרקה, כגון חומרי מילוי עוריים או בוטוקס, כדי להחזיר את הנפח, לאפשר הרמה ומתן קונטור לפנים.

הסיבות השונות לביצוע הרמת לחיים ללא ניתוח

אחת הסיבות העיקריות לשקול מתיחת פנים לא כירורגית היא זמן ההשבתה המינימלי ואי הנוחות הכרוכים בהליך. בניגוד למתיחת פנים כירורגית, אשר עשויה לדרוש זמן החלמה רב, הרמת לחיים שאינה כירורגית נעשית במינימום פולשנות ולרוב ניתן לבצעה בתוך דקות ספורות. וסיבה נוספת לשקול זאת היא התוצאות שקרובה מאוד למראה הטבעי אותה ניתן להשיג. הרמת לחיים ללא ניתוח נועדה להחזיר נפח והרמה לפנים וליצור מראה צעיר ורענן יותר. והחומרים המשמשים בהליכים אלו נועדו לחקות את החומרים הטבעיים בגוף, להבטיח שהתוצאות ייראו טבעיות ולא במראה בובתי מוגזם.

זוהי גם אפשרות מצוינת למי שמחפש דרך חסכונית לשפר את המראה ולכן זו אופציה נגישה יותר עבור אנשים רבים. החומרים הניתנים להזרקה כגון בוטוקס, גורמים להרפיית השרירים הגורמים לקמטים, ועל כן ההליך מסייע בהפחתת הופעת הקמטים והקמטוטים, ואף עוזר לשפר את המרקם והאיכות הכוללים של העור, וגורמים לו להיראות חלק וזוהר יותר.

הרמת לחיים להרמת מצב הרוח

הרמת לחיים ללא ניתוח היא הליך קוסמטי שיכול לעזור לשפר את מראה הפנים הן מסיבות של גיל, הן בשל ירידה במשקל והן מסיבות גנטיות מולדות. בטיפול זה קיים המינימום הנדרש להשבתה ואי נוחות ואילו תוצאות ניכרות למראה טבעי. בטיפול ללא ניתוח יחסי עלות-תועלת גבוהים, וסיכון נמוך לסיבוכים. על כן מומלץ לדבר עם איש מקצוע מורשה מתחום הביוטי, שיוכל להעריך את הצרכים האישיים שלך ולעזור לך לקבוע את הטיפולים המותאמים עבורך, במטרה לשפר את הנראות ואת הביטחון העצמי. נשמח לדון אתכם במידת ההתאמה לטיפולים השונים, בבקשה ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון, ונשמח להיענות כדי לקדם אותך לעבר מטרותיך.

מרגישים שהגיע הזמן לשינוי?

אנחנו כאן בשבילכם!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

    טיפולים נוספים

    Skip to content