הצערת עור הפנים

המקצועיות של ד"ר תא'ר מדברת בעד עצמה ואת המומחיות שלו בטיפולי ביוטי ובטכנולוגיות המתקדמות הוא מביא לידי בקליניקה שלו, Alchemy 22, ליד נמל חיפה, באזור תוסס ומשרה אווירת חדשנות ויופי, שנים של הסמכה והתמחות מגיעות לידי ביטוי לטובת המטופלים. מומחיותו הגדולה היא בטיפולים להצערת עור הפנים, שהם אוסף של טיפולים קוסמטיים הכוללים מגוון הליכים שמטרתם להחזיר את המראה הצעיר של העור. הפנים הן לעתים קרובות המקום הראשון שמראה סימני הזדקנות, כגון קמטים, קמטים עדינים, נזקי שמש ופגמים אחרים. והם כרטיס הביקור המשמעותי שלנו כבני אדם, הרי שהתחדשות עור הפנים יכולה לעזור להחזיר מראה צעיר ורענן יותר על ידי טיפול בעור ובתופעות שפגעו בו.

היתרונות של הצערת עור הפנים

בראשונה, הפחתת סימני הזדקנות בשל הידלדלות העור עם התקדמות הגיל, עם הליכי התחדשות עור הפנים באופן מלאכותי ובכך הפחתת מראה קמטוטים, קמטים וסימני הזדקנות אחרים. ועם זאת גם שיפור מרקם העור שלעיתים נפגם בשל אקנה, נזקי שמש, פיגמנטציה ולא רק בעיות הנובעות מהגיל הכרונולוגי. הטיפול בעור יכלול גם הבהרת גוון העור בהליכים כמו פילינג כימי ושיחזור לייזר, שיכולים לסייע בהבהרת גוון העור ובכך להעניק לעור מראה אחיד יותר, זוהר ובריא. המראה החיוני עשוי להביא לעליה במצב הרוח שתעזור בשמירה על המראה האנרגטי.

למה זה כל כך פופולרי?

הטיפולים להצערת עור הפנים הפכו נפוצים מאוד בשנים האחרונות משום שאלו אפשרויות לא ניתוחיות המתקיימות בקלות ובמהירות כמעט ללא זמן ההחלמה בשל כאבים, נפיחות או חבישה. ומשום שטיפול זה ניתן להתאמה אישית כדי לענות על הצרכים והמטרות הספציפיות של כל מטופל לפי מבנה פניו ומצב העור שלו. ואין צורך להזכיר כי הליך זה בטוח ומאושר לשימוש, וכי יש לקבל את הטיפול רק אצל מטפלים מאושרים ואנשי מקצוע מיומנים, שיש עליהם המלצות טובות. ובמידה ותרצו גם לטפל בעור הפנים, באחד מהטיפולים או יותר, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון, ומתוך הכרות עם הטכנולוגיות הקיימות בשוק, ועם הטיפולים המאושרים, נוכל להרכיב עבורכם חבילת טיפולים מותאמת אישית לפי הצרכים שיעלו בשיחה.

הצערת פנים

כאשר ד"ר תא'ר פותח את הקליניקה שלו, Alchemy 22, כל המטופלות עומדות בתוך להנות מהטיפולים המקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. המומחיות שלו היא הצערת פנים שזהו הליך קוסמטי שנועד לשפר את מראה הפנים, על ידי הפחתת סימני ההזדקנות, כגון קמטים, קמטוטים ורפיון עור. ישנן שיטות שונות להצערת הפנים, לרבות פרוצדורות לא ניתוחיות, כגון הזרקת בוטוקס, חומרי מילוי עוריים ופילינג כימי, ופרוצדורות כירורגיות כגון מתיחת פנים, הרמת גבות וניתוח עפעפיים.

אחת הסיבות העיקריות לעשות הצערת פנים היא כדי להגביר את הביטחון העצמי וההערכה העצמית של האדם. ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו מאבד מגמישותו, וקמטים, קמטים עדינים וסימני הזדקנות אחרים הופכים בולטים יותר, מה שיכול לגרום לנו להרגיש מודעים למראה שלנו. אך הצערת הפנים יכולה לעזור לשחזר מראה צעיר יותר, שכנראה יגרום לנו להרגיש טוב יותר עם עצמנו ולשפר את הביטחון העצמי שלנו.

כשהנפש צעירה גם הפנים דורשות הצערת פנים

סיבה נוספת לעשות הצערת פנים היא להיראות צעירים ורעננים יותר. לטובת שגת מטרות בחיים כמו עבודה, בן זוג, ולעתים לפני אירוע משמעותי. הרי ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו הופך פחות זוהר, ואנחנו עלולים להתחיל להיראות עייפים וסחוטים. הליכי הצערת הפנים יכולים לעזור להאיר את העור, להפחית עיגולים שחורים ונפיחות מתחת לעיניים, ולהחליק קמטים וקמטוטים, ולהעניק לנו מראה צעיר ורענן יותר. התהליך עשוי גם לעזור לשפר את הבריאות הכללית של העור שלנו. משום שפילינג כימי, עוזר להסיר תאי עור מתים, שעלולים לסתום את הנקבוביות וחומרי מילוי עוריים, יכולים לעזור להחזיר נפח שאבד בפנים, לשפר את מרקם העור ולהפחית את המראה של קמטים עדינים.

תיקון חדש לא-סימטריה ישנה

הצערת הפנים יכולה גם לעזור לתקן אסימטריות או פגמים מסוימים בפנים שאולי במשך השנים גרמו לנו להרגיש לא טוב עם עצמנו. ועל כן ניתן לומר כי הצערת פנים היא הליך קוסמטי המציע יתרונות רבים, לרבות חיזוק הביטחון העצמי, שיפור המראה, שיפור הבריאות הכללית של העור, תיקון אסימטריות בפנים ועוד. ואם תרצה ייעוץ בנושאים אלה בבקשה לפנות אלינו בטלפון או באתר, ונוכל להרכיב עבורכם חבילת טיפולים מותאמת אישית.

מרגישים שהגיע הזמן לשינוי?

אנחנו כאן בשבילכם!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

    טיפולים נוספים

    Skip to content