הסרת שיער פנים

כל אישה רוצה להיראות יפה. ככלל כשאנחנו מדברים על יופי, דבר ראשון אנחנו שמים לב לפנים. שערות לא רצויות יכולות לכסות את הלחיים, אזור השפה העליונה והסנטר. הסרת שיער בפנים היא תמיד בעייתית, מכיוון שהאפילציה גורמת לרוב לגירוי בעור. הסרת שיער בלייזר בפנים מאפשרת להסיר שיער לא רצוי במהירות, ביעילות וללא כאבים מבלי לפגוע בעור. בקליניקה Alchemy22 תמצאו מכשיר חדשני שמאפשר הסרת שיער בפנים ללא תופעות לוואי וללא כאבים. המכשיר גם מאפשר לקצר את כמות המפגשים.

עוד סיבות לעשות הסרת שיער פנים

עם הופעת שערות לא רצויות באזור השפתיים, על הסנטר או הלחי, מתעוררות בעיות רבות. הצד האסתטי של הנושא מוגבר על ידי גורמים היגייניים: הזעה מרובה, אדמומיות, גירוד וכו'.

אם עבור גבר שיער באזורי הפנים הוא גורם טבעי לבגרות, אז נשים עם אזורי פנים מכוסים בשערות נראות לא מושכות ומרגישות חסרות בטחון. הפתרון האידיאלי הוא הסרת שיער פנים בלייזר.

כיום ניתן לבצע הסרת שיער בפנים, בליבה של טכנולוגיית הקוסמטיקה נמצאת המצאה מהפכנית של פיזיקאים. הסרת שיער בלייזר בפנים כמעט ללא כאבים. במקרה חירום, נעשה שימוש בהרדמה בצורת קרם מיוחד.

הסרת שיער פנים לא רצוי אצל נשים וגברים כאחד היא הליך סביר. מומחי המרכז הרפואי משתמשים בציוד חדיש המסייע לפתור את אחת הבעיות הקוסמטית החשובות ביותר בכמה הליכים.

הסרת שיער פנים בלייזר: גישה מקצועית ומחירים סבירים

הסרת שיער פנים בלייזר היא הטכניקה היעילה היחידה שאין לה אלטרנטיבות. בין לקוחות Alchemy22 ישנם רבים שניסו את כל השיטות המסורתיות להיפטר משפם וזקנים – כולל שעווה. אפילציה על הפנים, שהביקורות עליהן רק מוכיחות את אמינות השיטה, תאפשר לך לשכוח אי נוחות פסיכולוגית במשך שנים רבות.

הצעד הראשון לקראת השתקפות מושלמת במראה הוא יצירת קשר עם,Alchemy22  ניתן לקבוע תור בטלפון. ניתן לברר מהי הסרת שיער בפנים, ותחת אילו גורמים בודדים היא אסורה באמצעות השארת פרטים באתר האינטרנט שלנו, הקוסמטיקאיות המקצועיות שלנו יענו לכם על כל השאלות.

מרגישים שהגיע הזמן לשינוי?

אנחנו כאן בשבילכם!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

    טיפולים נוספים

    Skip to content