הסרת שיער בלייזר בצפון

הסרת שיער בלייזר בצפון ב Alchemy22 היא אופנתית. אנו מציעים טיפולים משתלמים המאפשרים לכם לחסוך משמעותית בביקור אחד! המכשיר שלנו מאפשר ללקוחותינו הסרה בטוחה, כמות מפגשים נמוך יותר והיא מתאימה לכל סוגי השיער.

הסרת שיער בלייזר בצפון ב- Alchemy22 היא:

היפטרות משיער גס כהה, ככלל, תוך 5-8 מפגשים בלבד. מערכת לייזר עוצמתית להסרת שיער Quanta System. לאחר הבזק הלייזר, העור מתקרר על ידי גביש ספיר, מה שהופך את ההליך להרבה יותר נוח גם באזורים רגישים מאוד. מחירים קבועים משתלמים. אצלנו אף אחד לא סופר הבזקים ולא דורש תשלום נוסף עבור "דחפים נוספים".

אתה תמיד יודע כמה עולה ההליך. טיפול על ידי קוסמטיקאיות מנוסות ומקצועניות. לטיפול אצלנו קיימים יתרונות רבים: חוסר כאב, זמן הליך מינימלי, התגברות על שערות חודרניות, חופש משעווה, אפילטורים חשמליים, משחת סוכר, שנה אחר שנה, מבלי לתת תוצאות יותר מ-10 ימים. ציוד מודרני, המשמש במהלך הפגישה ולחלוטין אינו מזיק לאדם בריא.

הסרת שיער בלייזר בצפון – באיזה מצב זה לא מתאים?

הריון והנקה, הרפס בצורה חריפה, מחלות זיהומיות חריפות, הפרה של שלמות העור, סוכרת, אפילפסיה, נטייה לפיגמנטציה של העור, אלרגיה לשמש, קרישת דם לקויה, נטייה לקלואידים, צלקות היפרטרופיות, קוצב לב, מצבים מדכאים חיסוניים (איידס, זיהום ב-HIV וזיהומים אחרים), נטילת איזוטרטינואין, רואקוטן, אנטיביוטיקה, מצב פחות מחודשיים לאחר השפעה אגרסיבית על העור (שחיקה, קילוף וכו'), מחלות אונקולוגיות.

המכשיר שאנחנו משתמשים בו:

ב-ALCHEMY22, המומחים שלנו משתמשים במכשיר Quanta System – לייזר דיודה חדש ביסודו, מהיר מאוד, יעיל במיוחד עם קירור מגע של עור המטופל באמצעות גביש ספיר.

מה צריך לעשות לפני הטיפול?

 • אין להשתזף במשך שבועיים, לא לבקר בסולריום, לא להשתמש בקרמים לשיזוף עצמי, לקחת אנטיביוטיקה;
 • במשך 3 שבועות, אין להסיר שיער עם שעווה וסוכר, לא למרוט בפינצטה, לא להשתמש בקרם אפילציה ואפילטור חשמלי;
 • ביום / או ביום ההליך, יש צורך לגלח את כל השיער במקום האפילציה המיועדת.

אם יש לכם צורך בהסרת שיער בלייזר תפנו לקליניקה שלנו ותקבלו שירות אישי ומקצועי.

מרגישים שהגיע הזמן לשינוי?

אנחנו כאן בשבילכם!

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

  מאמרים נוספים

  post-thumbnail
  הסרת שיער בלייזר בחיפה

  עבור רבים, עודף שיער בגוף נראה לא אסתטי ומכוער. לרוב, נשים שמוכנות לסבול כאב, אך להיפטר משיער שנוא. כסטנדרט משתמשים...

  לפרטים נוספים
  Skip to content